User restrictions (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Never
el: Ποτέ

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Expiration
el: Λήξη

en: Add rule
el: Προσθήκη ρόλου

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Access type
el: Τύπος πρόσβασης

en: Rule type
el: Τύπος κανόνα
