User restrictions (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email
lv: E-pasts

en: Never
lv: Nekad

en: Security
lv: Drošība

en: Pattern
lv: Modelis

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Add rule
lv: Pievienot likumu

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Access type
lv: Piekļuves veids

en: Rule type
lv: Likuma veids
