User restrictions (8.x-1.0-rc1) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Email
no: E-post

en: Never
no: Aldri

en: Security
no: Sikkerhet

en: Pattern
no: Mønster

en: Expiration
no: Utløpsdato

en: Add rule
no: Legg til regel

en: About
no: Om

en: Uses
no: Bruker

en: Access type
no: Tilgangstype

en: Rule type
no: Regeltype
