User restrictions (8.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Add rule
am: መመሪያ ጨምር

en: Access type
am: የመድረሻ አይነት

en: Rule type
am: የመመሪያ ዓይነት
