User restrictions (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Never
gl: Nunca

en: Security
gl: Seguranza

en: Pattern
gl: Patrón

en: Blacklist
gl: Lista negra

en: Add rule
gl: Engadir regra

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Access type
gl: Tipo de acceso

en: Rule type
gl: Tipo de regra
