User restrictions (8.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: ID
vi: Mã

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Add rule
vi: Thêm quy tắc

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Access type
vi: Kiểu truy cập

en: Rule type
vi: Kiểu quy tắc
