User Revision (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: User
bg: Потребител

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date
