User Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Required
ca: Necessari

en: User
ca: Usuari

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Optional
ca: Opcional

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Revert to earlier revision
ca: Canvia a una revisió anterior

en: Delete earlier revision
ca: Suprimeix una revisió anterior

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Revision user
ca: Usuari de la revisió

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: Revision timestamp
ca: Marca horària de la revisió

en: View all revisions
ca: Veure totes les revisions

en: Revert all revisions
ca: Revertir totes les revisions

en: The time that the current revision was created.
ca: L'hora en què es va crear la revisió actual.

en: The user ID of the author of the current revision.
ca: L'ID d'usuari de l'autor de la revisió actual.

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Revision create time
ca: Data de creació de la revisió

en: Default revision
ca: Revisió per defecte
