User Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Required
et: Kohustuslik

en: User
et: Kasutaja

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Optional
et: Valikuline

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Revert to earlier revision
et: Taanda eelnevale redaktsioonile

en: Delete earlier revision
et: Kustuta eelnev redaktsioon

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Revision user
et: Versiooni kasutaja

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.

en: Revision timestamp
et: Versiooni ajatempel

en: View all revisions
et: Vaata kõiki versioone

en: Revert all revisions
et: Muuda tagasi kõik versioonid

en: The time that the current revision was created.
et: Aeg mil praegune versioon loodi.

en: Revision user ID
et: Redaktsiooni kasutaja ID

en: The user ID of the author of the current revision.
et: Praeguse versiooni autori kasutaja ID.

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: Revision create time
et: Versiooni loomisaeg

en: Default revision
et: Vaikereadaktsioon

en: Set as current revision
et: Märgi aktiivseks redaktsiooniks
