User Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Required
is: Kravd

en: User
is: Brúkari

en: Revisions
is: Útgávur

en: Optional
is: Møgulig

en: Create new revision
is: Stovna nýggja útgávu

en: Revert
is: Vend aftur

en: Revisions for %title
is: Útgávur av %title

en: Revision
is: Útgáva

en: Revision of %title from %date
is: Útgáva %title frá %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
is: Er tað heilt vist at tú vilt venda aftur til útgávuna frá %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
is: Er tað heilt vist at tú vilt strika útgávuna frá %revision-date?

en: Revision information
is: Útgávudáta

en: Copy of the revision from %date.
is: Avrit av útgávuni frá %date.

en: Revert to earlier revision
is: Vend aftur til eldri útgávu

en: Delete earlier revision
is: Strika eldri útgávu
