User Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Required
gu: જરૂરી

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક
