User Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Disabled
jv: Mati

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: User
jv: Panganggo

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: Revision information
jv: Katrangan revisi

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: Revert to earlier revision
jv: Baléknā nang revisi terakhir

en: Delete earlier revision
jv: Busak revisi terakhir

en: Revision log message
jv: Pesen log revisi
