User Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Required
kk: Қажетті

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: Revert to earlier revision
kk: Ескі ревизияны қайтару

en: Delete earlier revision
kk: Ескі ревизияларды жою
