User Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Required
nn: Påkrevd

en: User
nn: Brukar

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Optional
nn: Valfri

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Revision information
nn: Versjonsinformasjon

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
