User Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ
