User Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Required
ps: غوښتى

en: User
ps: غړی

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Optional
ps: اختياري

en: Revision
ps: بياكتون
