User Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Required
uk: Обов’язкове

en: User
uk: Користувач

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Revisions
uk: Редакції

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: Revert
uk: Відновити

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: Revision
uk: Редакція

en: Revision of %title from %date
uk: Редакція матеріалу %title від %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте повернутися до редакції за %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити редакцію від %revision-date?

en: Revision information
uk: Інформація про редакції

en: Delete all revisions
uk: Видалення всіх редакцій

en: Copy of the revision from %date.
uk: Копія редакції від %date.

en: Revert to earlier revision
uk: Повернутися до більш ранньої редакції

en: Delete earlier revision
uk: Видалити попередню редакцію

en: Current revision
uk: Поточна редакція

en: Revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію

en: Revision user
uk: Користувач редакції

en: Briefly describe the changes you have made.
uk: Коротко опишіть внесені зміни.

en: Revision timestamp
uk: Час редакції

en: View all revisions
uk: Перегляд всіх редакцій

en: Revert all revisions
uk: Повернення всіх редакцій

en: The time that the current revision was created.
uk: Час, коли була створена поточна редакція.

en: Revision user ID
uk: ID автора редакції

en: The user ID of the author of the current revision.
uk: ID користувача автора поточної редакції.

en: Revision translation affected
uk: Редакція, на яку вплинув переклад

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
uk: Вказує, що останнє редагування перекладу належить до поточної редакції.

en: @date by @username
uk: @date від @username

en: Revision create time
uk: Час створення редакції

en: Default revision
uk: Базова редакція

en: Set as current revision
uk: Встановити як поточну редакцію

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
uk: Прапор, що сигналізує про те, чи це була базова редакція, коли вона була збережена.
