User Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Required
az: Tələb olunur

en: User
az: İstifadəçi

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Revert to earlier revision
az: Əvvəlki versiyaya qayıdın

en: Delete earlier revision
az: Əvvəlki versiyanı silin

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
