User Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Required
hu: Szükséges

en: User
hu: Felhasználó

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Revisions
hu: Változatok

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Revision information
hu: Változatinformáció

en: Delete all revisions
hu: Összes korábbi változat törlése

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: Revert to earlier revision
hu: Visszatérés korábbi változatra

en: Delete earlier revision
hu: Korábbi változat törlése

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Revision user
hu: Változatot készítő felhasználó

en: Briefly describe the changes you have made.
hu: Az elvégzett változtatások rövid leírása.

en: Revision timestamp
hu: Változat időbélyege

en: View all revisions
hu: Összes változat megtekintése

en: Revert all revisions
hu: Minden változat visszaállítása

en: The time that the current revision was created.
hu: Az időpont, mikor az aktuális változatot létrehozták.

en: Revision user ID
hu: Változatot készítő felhasználó azonosítója

en: The user ID of the author of the current revision.
hu: Az aktuális változat szerzőjének felhasználói azonosítója.

en: Revision translation affected
hu: Változat fordítása érintve

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
hu: Azt jelöli, hogy a fordítás utolsó módosítása a jelenlegi változathoz tartozik.

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: Revision create time
hu: Változat létrejöttének ideje

en: Default revision
hu: Alapértelmezett változat

en: Set as current revision
hu: Beállítás aktuális változatként

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
hu: Egy állapotjelző, ami azt mutatja, hogy ez volt-e az alapértelmezett változat mentéskor.
