User Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Revert
mn: Буцаах
