User Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Required
pl: Wymagane

en: User
pl: Użytkownik

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Revisions
pl: Wersje

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Revert
pl: Przywróć

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: Revision information
pl: Informacje o wersji

en: Delete all revisions
pl: Usuń wszystkie wersje

en: Create new revision by default
pl: Twórz nową wersję domyślnie

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: Revert to earlier revision
pl: Przywróć poprzednią wersję

en: Delete earlier revision
pl: Usuń poprzednią wersję

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji

en: Revision user
pl: Użytkownik wersji

en: Briefly describe the changes you have made.
pl: Zwięźle opisz dokonane przez siebie zmiany.

en: Revision timestamp
pl: Znacznik czasowy wersji

en: View all revisions
pl: Przeglądaj wszystkie wersje

en: Revert all revisions
pl: Przywróć wszystkie rewizje

en: The time that the current revision was created.
pl: Czas utworzenia aktualnej wersji.

en: Revision user ID
pl: ID użytkownika będącego autorem wersji

en: The user ID of the author of the current revision.
pl: ID użytkownika autora obecnej wersji.

en: Revision translation affected
pl: Tłumaczenie wersji

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
pl: Informuje czy ostatnia edycja tłumaczenia należy do bieżącej wersji.

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: Revision create time
pl: Czas utworzenia wersji

en: Default revision
pl: Domyślna wersja

en: Set as current revision
pl: Ustaw jako bieżącą wersję

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
pl: Znacznik informujący o tym czy w trakcie zapisu była to domyślna wersja.
