User Role Widget (1.0.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Roles
be: Ролі

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: unlimited
be: неабмежавана

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
