User Role Widget (1.0.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Roles
eu: Zereginak

en: Contains
eu: Edukia

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin
