User Role Widget (1.0.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Roles
lv: Lomas

en: Contains
lv: Satur

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Number of results
lv: Reziltātu skaits

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar
