User Role Widget (1.0.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Roles
az: Rollar

en: Contains
az: Tərkibində

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: unlimited
az: limitsiz

en: Number of results
az: Nəticələrin sayı

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
