User Role Widget (1.0.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: unlimited
bo: ཚད་བཀག་མེད་པ

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད
