User Role Widget (1.0.3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Roles
he: תפקידים

en: Contains
he: מכיל

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: Number of results
he: מספר התוצאות

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Autocomplete matching: @match_operator
he: השלמה אוטומטית לפי: @match_operator
