User Role Widget (1.0.3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Roles
hi: भूमिका

en: Contains
hi: मे हैं

en: Size of textfield
hi: पाठ फ़ील्ड का आकार

en: unlimited
hi: असीमित

en: Autocomplete matching
hi: स्वत: पूर्ण मिलान

en: Starts with
hi: के साथ शुरू होता है

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: No placeholder
hi: कोई प्लेसहोल्डर नहीं
