User Role Widget (1.0.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Roles
oc: Ròtles

en: Contains
oc: Conten

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: unlimited
oc: illimitat

en: Starts with
oc: Commence per
