User Role Widget (1.0.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Roles
vi: Vai trò

en: Contains
vi: Chứa

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: unlimited
vi: không giới hạn

en: Starts with
vi: Bắt đầu với
