User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam
