User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Summary
bg: Обзор
