User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Summary
fr: Résumé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Preset
fr: Pré-réglage

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Formatter
fr: Outil de mise en forme

en: Add preset
fr: Ajouter un réglage prédéfini

en: Label display for @title
fr: Libellé affiché pour @title
