User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Summary
hr: Sažetak

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Label display for @title
hr: Etiketa za @title
