User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
