User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Summary
os: Иумиагæй
