User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Rótulo

en: Summary
pt: Resumo

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Formatter
pt: Formatador

en: Add preset
pt: Adicionar preset

en: Label display for @title
pt: Exibição de rótulo para @title
