User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Summary
ru: Сводка

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Formatter
ru: Форматер

en: Add preset
ru: Добавить шаблон

en: Label display for @title
ru: Отображаемая метка для @title
