User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Formatter
sv: Formaterare

en: Add preset
sv: Lägg till förhandsinställning

en: Label display for @title
sv: Visningsetikett för @title
