User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
