User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Summary
tr: Özet

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Formatter
tr: Biçimleyici

en: Label display for @title
tr: @title için etiket görünümü
