User Statistics (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: About
fi: Tietoja

en: Users Statistics
fi: Käyttäjästatistiikat

en: Timestamp field
fi: Kellonaikakenttä

en: Just a timestamp field.
fi: Toinen kellonaikakenttä.
