User Statistics (1.0.2-alpha4) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: About
hu: Leírás

en: Post count options
hu: Tartalmak összeszámolásának beállításai

en: Count posts
hu: Beküldések összeszámolása

en: If checked user post counts will be calculated.
hu: Ha be van jelölve, a beküldések összeszámolása el lesz végezve.

en: Count comments
hu: Hozzászólások összeszámolása

en: Content types to include in post count
hu: Tartalom típusok, amelyek beleszámítanak az összeszámolásaba

en: Select the content types to include in the user post count (hold ctrl or shift to select multiple types). Both nodes and comments will be included in the post count. If you do not select any content types, then all types will be counted.
hu: Tartalom típusok kiválasztása, amelyeket érinti a számítás (a ctrl vagy a shift nyomvatartásával többszörös kiválasztásra van lehetőség). A tartalmak és a hozzászolások is figyelembe lesznek véve. Ha nincs kiválasztva egyik sem, akkor akkor az összes típusra figyelemmel történik a számítás.

en: Number of users to update per cron run
hu: Felhasználók száma, akiknek az adatai az időzített feladatok futtatása során frissítve lesz.

en: Post count reset
hu: Beküldések számának nullázása

en: Reset all post counts
hu: Összes beküldések számának nullázása

en: Login count options
hu: Belépések számának beállításai

en: Count logins
hu: Belépések összeszámolása

en: If checked user login counts will be calculated.
hu: Ha be van jelölve, a belépések összeszámolása el lesz végezve.

en: Login count reset
hu: Belépések számának nullázása

en: Reset all login counts
hu: Összes belépés számának nullázása

en: IP address tracking
hu: IP-cím követése

en: Track IP addresses
hu: IP-címek követése

en: If checked the IP addresses of users will be logged. This may be a privacy issue for some people, but is very useful for discovering spammers on community sites.
hu: Ha ez be van jelölve, akkor a felhasználó IP-címe tárolva lesz. Ez esetleg személyes ügy lehet néhány ember számára, de nagyon hasznosan alkalmazható közösségi webhelyeken a kéretlen levélküldők beazonosítására.

en: Discard IP logs older than
hu: IP címek figyelmen kívül hagyása, ha régebbi, mint

en: Timestamp field
hu: Időbélyeg mező

en: Just a timestamp field.
hu: Csak egy időbélyeg mező.
