User Status Popup (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Other
ug: باشقا

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Activate
ug: قوزغىتىش

en: About
ug: ھەققىدە
