User Status Popup (1.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Status:
uk: Стан:

en: Activated
uk: Активовано

en: Block
uk: Блок

en: Other
uk: Інше

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Activate
uk: Задіяти

en: About
uk: Про модуль

en: Block user
uk: Заблокувати користувача
