User Status Popup (2.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: User
af: Gebruiker

en: Activated
af: Geaktiveer

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Blocked
af: Geblokkeer
