User Status Popup (2.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Status:
ca: Estat:

en: User
ca: Usuari

en: Activated
ca: Activat

en: Active
ca: Actiu

en: Block
ca: Bloc

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Activate
ca: Activat

en: About
ca: Detalls
