User Status Popup (2.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status:
cs: Stav:

en: User
cs: Uživatel

en: Active
cs: Aktivní

en: Block
cs: Blok

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Activate
cs: Aktivovat

en: About
cs: Popis
