User Status Popup (2.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: User
de: Benutzer

en: Activated
de: Aktiviert

en: Active
de: Aktiv

en: Blocked
de: Gesperrt

en: Activate
de: Aktivieren

en: About
de: Über

en: Block user
de: Benutzer sperren
