User Status Popup (2.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User
el: Χρήστης

en: Active
el: Ενεργό

en: Block
el: Μπλοκ

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: About
el: Περί
